MLM sposobem na Twoje Życie

MLM sposobem na Twoje Życie

O charakterze naszej firmy decyduje wiele trendów. Warto poświęcić im więcej uwagi, ponieważ właściwy wybór może zdecydować o porażce lub sukcesie naszej działalności.

Trendy są globalnymi procesami zachodzącymi w gospodarce światowej. Ich rozprzestrzenianie się jest dostrzegalne na całym świecie. Rozwój danego społeczeństwa w znacznym stopniu wiąże się z tymi trendami - nie pojawiają się one jednocześnie, lecz w różnych krajach w różnych momentach. Jedna firma rzadko wpływa na trendy, lecz dzięki przystosowaniu do aktualnych trendów własnej działalności możesz osiągnąć znaczne sukcesy finansowe.

Jednym z istotnych i ogólnie znanych trendów jest zachowanie konsumpcyjne pokolenia "baby boom", czyli osób urodzonych w latach 1946-1964. W USA jest ich 40 milionów, a na całym świecie - około miliarda. Pokolenie "baby boom" stanowi jedną szóstą całej ludności, jest więc docelową grupą wpływową i łatwą do zdefiniowania. Bez przesady można powiedzieć, że ci ludzie od urodzenia kształtują trendy. W dzieciństwie wzbogacili producentów zabawek, a czas ich dorastania sprzyjał rozwojowi sieci restauracji szybkiej obsługi. Jako dorośli nadawali kształt rynkowi nieruchomości. Obecnie - ze względu na ich wiek - pojawiają się wymagania dotyczące zdrowia, sprawności fizycznej oraz mentalnej. Dziś najważniejsze jest dla nich to, aby jak najdłużej pozostać młodymi i zdrowymi.

Innym, bardziej nam znanym trendem jest "wellness". Jest to pojęcie stosunkowo młode. Pojawiło się około 25 lat temu w USA jako przeciwieństwo angielskiego wyrazu "illness" (choroba). Jest to styl życia, charakteryzujący się zachowaniem optymalnego stanu ciała i duszy dzięki posiadanej wiedzy o zdrowiu i korzystnemu wpływowi na jego stan. Najważniejsze w "wellness" jest: świadome zachowanie zdrowia, regularne ćwiczenie ciała, zdrowe odżywienie, unikanie szkodliwych czynników, regularny odpoczynek, łagodzenie stresu, ekologia. Jednym z najważniejszych elementów "wellness" jest właściwe odżywianie.

Według międzynarodowych analityków "wellness"- jako branżę - czeka wielki rozwój. Profesor Paul Zane Pilcer, znany analityk ekonomista, przewiduje rozwój branży do poziomu tryliona dolarów rocznie (tysiąca miliardów dolarów).

Dlatego właśnie wybieramy zdrowie

reklama

KOBIETA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl